Më mbaj mend (për 1 muaj)


BimBimma - Andrra (Skit)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Andrra (Skit)".
3. Video është e këngës "Andrra (Skit)", por nuk këndohet nga BimBimma.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

BimBimma - Andrra (Skit)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Rra'jt"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2011

2011-11-30T23:00:00+00:00....................................................
Qa o andrra kurgjo ma shum se krejt qa ti bjen jeta
Mbeshtjetja jote e vetmja arsyje qe je gjall
Se vdekja o e paevitushme e ti duhesh me rujt ftyren se munesh me
Osht e munshme me hup menyren e drejt t'jetes
Qe me perjetu natyren e let t'vdekjes
Vet njerzimi shkon kah shkatrrimi
Me mrri te zotimi i fuqis
Qe u nis qysh kur t'shpis
Ja kan lan 1anderr si qysh ju lihet cdo thmis
Kshtu qe prind kini kujdes se zor osht me gjet
Njerz n'mes se krejt jon me do ekstreme t'veta me komplekse ja t'meta
Met pa si un qe meta pa njerz me vepra pa ata qe e gjeta
Veten derisa e njeka jeten ton jeten pytjet e njejta um veten
Kur se bon veten tjert vet heken krejt vet meten
Krejt let preken se e drejta t'dhem kur perplasesh me vet t'verteten
....................................................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë Këngë Nga BimBimma:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet