Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bimi Mustafa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.8 / Votuan:  18
BIOGRAFIA: Bimi Mustafa është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe tallava. Më datë 4 Shkurt 2008, Bimi publikon videoklipin "Tak Tak Per Ty". Në vitin 2010, Bimi publikon albumin "Dashuria Me Zemër". Në vitin 2011, Bimi publikon albumin "Kërçovare Moj Drenush". Në vitin 2012, Bimi publikon albumin "Tallavaja është Ilaç". Më datë 8 Gusht 2013, Bimi publikon videoklipin "Shihet Ashiqare", në bashkëpunim me Mera Zymeri & Mc Lummy. Më datë 8 Prill 2014, Bimi Mustafa & Fikret Feta publikojnë videoklipin "Uskan...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Komente

Asnjë KomentDuli X Artani X Bimi (2020)

★★★★★

O Sa Mire Ne Vendin Tone (2015)

☆☆☆☆☆

Tallavaja është Ilaç (2012)

★★★★★

Kërçovare Moj Drenush (2011)

☆☆☆☆☆

Dashuria Me Zemër (2010)

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ahmet Mehmeti

Burim Bytyqi

Astrit Zikolli

Blero Vorfaj

Fani (M)

Ruzhdi Durmishi

Qamil Hondozi

Bashkim Spahiu

Florimi

Arbnor Bashota

Tags: Bimi Mustafa, Bimi Kercova, Bimi


Komente mbi këtë artist