Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bimi - Sonte Dua Me U Pi Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sonte dua me u pi sonte du me lot te qaj me vajzen qe kam kaluar ah tradhtaret na kan nda sonte dua larg me shkuaa sonte sdu asken me ndegju dora mdridhet goten e mbaj lotet mpikojn zemra mqan dora mdridhet goten mbaj lotet mpikojn zemra um qannn.
Ah me lot jeta m'ka shkuar per mu jeta ka mbaruar fuqi spata me e dal kishin than shum t'zeza fjal pse o tposhter kshtu veproni pse dy zemra i lendoni zoti ju vraft faqe zi qe shkatrut kit dashuri zoti ju vraf o faqe zi qe shkatrut at dashuri


Ky tekst u dërgua nga  dardan


Nuk kemi video për këtë këngë.
Bimi - Sonte Dua Me U Pi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sonte Dua Me U Pi".
3. Video është e këngës "Sonte Dua Me U Pi", por nuk këndohet nga Bimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bimi Mustafa:


Komente 0