Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bimi - Hajt Hajt Moj Shyret Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


sa her rruges kur kalon dhimbjet ne zemer po mi SHTON sa pranvera m'kaloj mu prej dashnise NE SHPI s'muj me shku


hajt hajt moj Shyret dore ng a ti moj nuk do t:heq HAJT HAJT MOJ DASHNI ZEMRA M"DRIDHET RRAH PER TY


Ky tekst u dërgua nga Besa


Nuk kemi video për këtë këngë.
Bimi - Hajt Hajt Moj Shyret
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajt Hajt Moj Shyret".
3. Video është e këngës "Hajt Hajt Moj Shyret", por nuk këndohet nga Bimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bimi Mustafa:


Komente 0