TEKSTESHQIP

Bimi Mustafa
Kujton Babai Lules / Hajrli Koft Na Rrehi Teli
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kujton Babai Lules / Hajrli Koft Na Rrehi Teli" kënduar nga Bimi Mustafa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.