TEKSTESHQIP

Bimi Mustafa & Halit Haliti
Oj Kosovë
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Oj Kosovë" kënduar nga Bimi Mustafa & Halit Haliti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 13 Shkurt 2020, Bimi Mustafa & Halit Haliti publikojnë videoklipin "Oj Kosovë".