Më mbaj mend (për 1 muaj)

Binny Smalls

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Binny Smalls është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 11 Dhjetor 2010, Binny Smalls publikon videoklipin "Fjala Fjal". Më datë 13 Shtator 2013, Themike publikon videoklipin "Dekada", në bashkëpunim me Binny Smalls. Më datë 1 Shkurt 2015, Themike & Binny Smalls publikojnë videoklipin "Hot Nigga". Më datë 24 Prill 2015, Binny Smalls publikon videoklipin "One Shot". Më datë 26 Nëntor 2016, Binny Smalls publikon videoklipin "Shum Ma T'fort", në bashkëpunim me Simbol. Më datë 7 Jan...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë KomentThe Slloza (2020)

☆☆☆☆☆

Binny Smalls (2019)

☆☆☆☆☆

Binny Smalls, Vol. 1 (2019)

☆☆☆☆☆


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Binny Smalls

Komente 0