A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Biondina Latifi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  66
  • Vendlindja:
  • Vushtrri 
  • Mosha:
  • 19 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Biondina Latifi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Biondina Latifi eshte kengtare e re qe i eshte bashkangjitur skenës muzikore. Më datë 1 Maj 2016, Biondina Latifi publikon videoklipin "Se Kom Prit". Kënga u punua nga Zzap and Chriss, ndërsa teksti u shkrua nga Mozzik. Më datë 24 Dhjetor 2016, Biondina publikon videoklipin "Pahiri". Kenga u punua po ashtu nga Zzap and Chriss....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Greta Azizi

Alba Ymerhalili

Endrita Kabashi

Alina Shku

Laureta Hasani

Erleta

Eli Qorri

Ardita Begu

Valëza Zogaj

Verona Berisha


Tags: Biondina Latifi, Biondina

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019