Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bislim Mustafa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Poklet Të Drenasit 
BIOGRAFIA: Bislim Mustafa është një këngëtar i njohur. Këngëtari i ri Bislim Mustafa merret me muzikë që nga viti 2009. Në vitin 2010, ka realizuar edhe videoklipin e këngës "Banesa e Dashurisë". Ndersa klipi i dyte "Çka të bëjë", u publikua ne vitin 2013. Kenga vjen me tekst nga Besa Latifi, ndersa muzika dhe orkestrimi jane punuar nga Florent Boshnjaku. Realizimi i klipit është punuar nga "Bleri Production" Në vitin 2010, Bislim Mustafa publikon albumin "Kohe E Enderrave". Për realizimin e k...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentKohe E Enderrave (2010)

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Patriot Deliu

Faruk Visoka

Fevzi Rogaqi

Valon Haliti

Muhamet Bytyqi

Acidi

Dr.Nushi

Burim Hoxha

Driton Obertinca

Hysni Zeqiri

Tags: Bislim Mustafa, Bislmi Mustafa


Komente mbi këtë artist