Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bit Boys - Endrra Ketu S'mbaron

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Endrra Ketu S'mbaron".
3. Video është e këngës "Endrra Ketu S'mbaron", por nuk këndohet nga Bit Boys.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bit Boys - Endrra Ketu S'mbaron  (Feat. Greta Berati)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  2

Pjesëmarrëse në

Top Fest 7

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Greta Berati

23/05/2010

2010-05-22T23:00:00+00:00ishte fjala ime e fundit qe thash per ty me aq guxim,dhe thirrja ime kthehu mbeti mes udhes pa kthim.......... ishte per mua nje dite krejt e zeze,ku te gjitha mbaruan dhe jeta mu duk pa shprese,mbeta ne mes te udhes ne udhekryq te vertet,vec nje fjale me ngeli ne mendje:zemer me sja vlen...pse ike prej meje me largove nga jeta jote,pse e vrave zemren qe vec ty te donte?ku ta shuaj mallin qe me merr per ty,vec me lotet e shpirtit qe me ran ne sy....ka shume nete qe buzet pa te puthur jane thare,ku shkoi ndricimi syve prej meje kush t'ka marre? KTHEHU SE AS ENDRRA KTU SMBARON,BRENDA SHPIRTIT TE KAM FALUR,KTHEHU SA S'ESHTE TEPER VONE,TE ME SHUASH ZJARRIN.SE PA TY KJO JETA IME,SOT PO MER TJETER KUPTIM,NDJEJ FRIKEN TE ME MARRE,TEK ASKUSH MOS KEM BESIM...... cdo cast u mbulua me re te zeza,dhe rruget tash kan mbetur te heshtura.kujtimet me sjellin ne shpirt trishtimin ku ngrohtesia e pranveres u kthye ne dite dimri.tani i vetem kuptoj ku u treten ndjenjat,per ty mbase qe vec loje qe luhet me zemrat si drit shprese do te jetoj brenda meje shpirti im binjak e vetmja enderr do me zgjoje kur un ty te kem prane.te trajtova si princeshe te kisha ty ,si kujtim ti me le lamtumire dhe lot ne sy......ME VJEN KEQ JETA IME,SOT PO IKI LARG NGA TI,SHPRESOJ NJE DITE TE ME FALESH QE E VRAVA KTE DASHURI...DO KALOJE KOHE E GJATE,KUR CDO GJE DO JETE SHUAR,E ATEHERE NE ZEMER CDO PLAGE ME KOHEN DO JETE SHERUAR.......TI PO IKEN LARG NGA UN,PO SHKEL MBI ZEMREN E VRARE,MA PRISHE ENDREN NE GJUME,ASGJE SESHTE ME SI ME PARE.TI JE DALLGE QE TRAZOVE SHPIRTIN,SOT ME NGJAN ME DETIN BLU,ME KUJTOHET SI TANI NDJEVA NE SHPIRT TY DO TE PUTH...KTHEHU SE AS ENDRA KTU SMBARON,BRENDA SHPIRTIT TE KAM FALUR,KTHEHU SA SESHTE TEPER VONE, TE ME SHUASH ZJARRIN.SE PA TY KJO JETA IME SOT PO MER TJETER KUPTIM,NDJEJ FRIKEN TE ME MARRE,TEK ASKUSH MOS KEM BESIM!!!!!!!!!!!!!!


Ky tekst u dërgua nga Nini&arla
Më Shumë Këngë Nga Bit Boys:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet