Më mbaj mend (për 1 muaj)

Greta Berati

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  60
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Mosha:
  • 37 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Greta Berati është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së mesme. Në vitin 2002, Greta Berati publikon albumin "Jam Zjarr Qe Djeg". Në vitin 2004, Greta Berati publikon albumin "Egzistoj". Në Maj 2010, Bit Boys merr pjesë në Top Fest 7 me këngën "Endrra Ketu S'mbaron", në bashkëpunim me Greta Berati. Më datë 27 Dhjetor 2011, Greta Berati publikon videoklipin "Shega Guracake (Potpuri)". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master. Më datë 15 Shkurt 2019, Hermes publikon videoklipin "Nata Jone", në bashkë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentEgzistoj (2004)

Jam Zjarr Qe Djeg (2002)

Naze Naze


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Habibe Ostreni (Bibe)

Elina Duni

Aurora Ndoj

Zhaku

Orgesa Zaimi

Adelajda Xhamani

Valbona Zhuleku

Jeta Faqolli

Blerina Braka

Albana Mesuli

Tags: Greta Berati, Greta, Greta Beratit


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet