Bita
Bita

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Emri i Vërtetë:
  • Alban Rexha:
  • Vendlindja:
  • Mitrovicë Kosovë

Biografia

BIOGRAFIA: Bita është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 15 Korrik 2015, Bitaboy & JT publikojnë videoklipin "Veç Une Ajo", në bashkëpunim me Sinkoppa. Më datë 25 Qershor 2016, Bitaboy publikon videoklipin "A Po Don Ti". Më datë 26 Shkurt 2017, Bita publikon videoklipin "Hesapi". Më datë 14 Janar 2018, Bita publikon videoklipin "Vallah". Më datë 9 Mars 2018, Bita & Gjejti publikojnë videoklipin "Bang Bang". Më datë 20 Shkurt 2019, Sinkoppa & Bita publikojnë videoklipin "Bando"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0