A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Biti Dragusha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Biti Dragusha është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në vitin 2018, Biti Dragusha publikon albumin "Besen Tende"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Vali Demiraj

Erman Salihu

Bejuos

Dj Sadi

Uragani

Mad Boy

Loyal Man

Unfame

Mr.Don

Mafia


Tags: Biti Dragusha

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019