TEKSTESHQIP

Bitonia
Sonte Kemi Dasem
Lyrics
(Feat. Burimi & Armendi)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sonte Kemi Dasem" kënduar nga Bitonia.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.