TEKSTESHQIP

Bitonia
O Melem
Lyrics
(Feat. Burimi & Armendi)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "O Melem" kënduar nga Bitonia.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.