Bivak
Bivak

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Bivak është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 3 Dhjetor 2020, Bivak publikon videoklipin "Zinedine Zidane". Më datë 18 Mars 2021, Bivak publikon videoklipin "Gjebraili". Më datë 20 Maj 2021, Bivak publikon videoklipin "Nina Nona". Teksti i këngës u shkrua nga Bivak. Më datë 25 Qershor 2021, Bivak publikon videoklipin "Shqipe Mirdite". Teksti i këngës u shkrua nga Bivak. Më datë 27 Gusht 2021, Bivak publikon videoklipin "Sosa". Teksti i këngës u shkrua nga Bivak. Në vit...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0