Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bivak - Gjebraili Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Yeah, ka 2 lloje te njerzve ne kete bot,
njoni bon gabime po merr pergjithesi per gabimet e veta dhe meson diqka prej saj.
Tjert bojn gabime, po bojn me gisht ka tjert. That’s the pussy way, ska vler.

It’s BIVAK, GJEBRAILI
Kur tum nin thojn KUKU qfar stili
Killi, me 9mm, jo dosti jem ska kili mili
Nese jau merr mendja hajdeni secili
T’Ju kallxoj se kush eshte really, really.

Se kom gjak Skenderbeu,
Shqipe mirdite, muj me ta lan kile
Mos luj qoke me mu se jom djal familjar e muj per me ardh e me ta qi familjen.

N’qiellin e SHTAT jom n’ZON
Beef me mu t’met nona SHTAT-ZON
Jom kon in diten dje po ma IN jom N’TERR
SONTE gjdo fjal qe pe foli eshte IN- TERR- ESANTE.

Jo skam ndryshu po jam transformu
Paret i kom dasht po ma shum pi du, du euro, lekve tju AFRONA
sjom blero amo dhipin e kom ma t'mir se AFRONA
Ndoshta ni dit prej gjykatesit denohna
Po dine qe veq prej zotit une gjykohna
Jo dosti jem nuk rrzohna,
Edhe nese rrzohna une prap qohna.
E kur qohna prap dallohna se si BIVAKIN sbon mo nona bi**h.
Bivak
Publikimi: 18/03/2021
Teksti: Bivak
Orkestrimi: Jesterbeats X Lex Beats
Video/Edit: Bivak's Anonim Producer
Mix And Master: Bivak's Anonim ProducerBivak - Gjebraili
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gjebraili".
3. Video është e këngës "Gjebraili", por nuk këndohet nga Bivak.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bivak:


Komente 0