Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bivak - Tjeter Nivel Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Listen yeah
Zgjohna nmengjes me 9 armiq sot ma teper
Gjithsecili... cop heker
Po kari sun ma ngreh se nbrez kam 9 milimeter
Qaj si ma merr shpirtin qata marr nboten tjeter
Se ket jet e lash shtatzan e problemet tash po lindin
Nuk i ke 18 mos ngom mu po ngo prindin
Se skam qejf muziken tem me kap me keqkuptu
Se bivaki osht i damshem po ti njet sbon me gabu
Spo du met pa qashtu qaq keq sikur veten
Veq po du met fjal per met motivu per jeten
Kerkush ska qejf buzqeshjen tane tan dun me ta pa lotin
Mos beso kerkon perpos familjen edhe zotin
Un erdha per her tpare tash te ti mora respekt
Ndash me dit shok kari bash hiq sma nin per rrep
Ju pritni kang prej meje un pres pare pri jush
A pe shef se pa interes nuk tdon hiq
kerkush
Ref;
Kto gjona qe pi bijna
Ju lojna krejt jetima
Shum nalt adrenalinaa
Barku me vrima
Se prej dites qe hyna nanana
Kurr njet nuk cohen ma ata
Tjeter nivel jena na
Strofa 2
Dem boys me alltiat e versacit
Tu prit per me rreh cekiqi i gjykatesit
Prokurori tha 5 vjet me hajer i bofshit
Shkelken buzen ngaz kta per rep krejt kajshin
Kam aftesi femnen me ta lag me ni buzqeshje
Tfala avokatit dhe mylle qat ceshtje
Prokurori pat qejf mi pas xhepat e bajshem
Mtha bivak sot ti je i pafajshem
Parja so gjithcka po gjithcka kushton pare
Qata po boj lek sot nuk e kom qare
Mfal zemer pse tlash edhe pse kerkove falje
Po per dicka falls smuj me pas lidhje reale
Se principet e mia tforta shpesh em mkan lan vet
E neser dhe iher kthehet koha i njejti rri apet
Se apet se apet osht ma mir me kon vet
Se mu bo me shum vet edhe prap mu ni vet
REF:
Kto gjona qe pi bijna
Ju lojna krejt jetima
Shum nalt adrenalinaa
Barki me vrima
Se prej dites qe hyna nanana
Kurr njet nuk cohen ma ata
Tjeter nivel jena na (2x)
Bivak
Publikimi: 18/03/2021
Teksti: Bivak
Orkestrimi: Bivak's Anonim Producer
Mix And Master: Bivak's Anonim ProducerBivak - Tjeter Nivel
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tjeter Nivel".
3. Video është e këngës "Tjeter Nivel", por nuk këndohet nga Bivak.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bivak:


Komente 0