Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bivak - Ai Dreqi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

U kan dasht me bo plaqk shum njerz me marr n'qaf
Per me mujt e per me pas ket zinxhir qe kom sot
n'qaf
U kon dasht me q* shum femra me thy shum zemra
beso
Per me mujt e per me pas ni te dashur tbukur sikur
kjo
Kom un ushtar t'rruges po nuk jam un gjeneral
Nuk jam tu dasht met ofendu po jom tu fol ne
gjeneral
Nese don beef ta servoj mishin n'gjendje neutral
Se kto cuna jon bo si goca krejt jon bo biseksual
Its BIVAK gjebraili po ai dreqi drejt prej ferri
Un foli c'ka mthot zemra ti fol c'ka thot
menaxheri
Qelet xhami leviz gishti heksi t'pershendet nga
kerri
Nuk t'hyn kurgjo fitnesi kur t'shprazet n'trup
shanzheri
Hajt kallxom qysh k***n tem ti beef po don me nis
Publika jote jon njerz qe zemra ju ka thy krejt
prej dashnis
T'mit jon njerz banka qe kan thy
Pare n'shpi me qu ti bon ku ku
NINA NANA na ski cka rakun thu
M'vjen keq se sasht tum ardh keq shukatu kap shuj
Kom ca biznese qe jan n'rrethin e n'gritjes
Ajo esht ka pret per me q* qe 9 muj
Skom koh per momentin e kok qit n'listen e pritjes
Asaj i vjen inati urimin sja kom dhon
M'fal po nga kjo an ktu kemi dhe halle tjera
Dite re probelmet lindin prap prej ksaj ane
Se maj men kon e kom rreh dje le mo ditlindjen tane
Dosti ju qoj pesh pa kon fitnes
Ju ndaj si n'Mes don me kon ju pres
Doni ju beef po deshton ti vdes
Sikur kafe mgjes ju lo EXPRES
Paret ti mar lek edhe ska ktu drama
Gocat e Bivak jon ma cute se Elvana
Sikur Bivak sbon ma nona
Vjen bivak Nina Nana
Pava anderr si me pare ne thes
Mujta per me ble parajsen kur vdes
Kur u zgjova un megjes
Me qato pare shkova bleva Mercedes
Mafi SHQIPTARE tu shperla pare drejt milionit
Sna ha k*** per kqijat qe jon tu na ardh
Jeta jeme sikur me kon lekura MICHAEL JACKSON
U kon e zez tash ka nis mu bo e bardh
Bivak
Publikimi: 05/01/2023
Teksti: Bivak
Orkestrimi: Akki & Dxor
Mix And Master: AkkiBivak - Ai Dreqi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ai Dreqi".
3. Video është e këngës "Ai Dreqi", por nuk këndohet nga Bivak.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bivak:


Komente 0