Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bivak - GuGu GaGa Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

URIME Shen Valentinin Zemer
Ta q*fsha shen Valentinin
Vetem per pare une kam dashni
Per pare ju qoj un te zoti
Shpirti ne paqe ju kjoft lavdi
Nkyt bot skam ardh per mu plak
Une kam ardh per me kry mision
Jom te njek 500 thu se mu ka borxh 1 milion
Ne Emer te Atit e te Birit e te plumbit te firit bej drite sikur flaka e qirit
Ajo se ka emrin dafina zeqiri,
Po BIvaki e zuri dhe e qiri
Ne Emer te Atit e te Birit te Shpirtit Shejnt.
E kom doren e drejt edhe gishtin e shpejt
Ta bojm pa pa
Ta fus ty drejt se jeta shume e padrejt
(Krejt)
Merri ca dit edhe shtoja ca ore
Shance ju nuk kini me mirditor
Cdo fjal qe folim ka kuptim
Ju vjen inati se jom un Orator
Ti je mendus une jom veprues


Ky tekst u dërgua nga Mirditor.Bivak FansBivak
Renditja: Top 200
Publikimi: 23/05/2023
Teksti: Bivak
Orkestrimi: Akki
Video/Edit: Akki
Mix And Master: AkkiBivak - GuGu GaGa
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "GuGu GaGa".
3. Video është e këngës "GuGu GaGa", por nuk këndohet nga Bivak.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bivak:


Komente 1