Më mbaj mend (për 1 muaj)

Black'1

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Black'1 është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 11 Nëntor 2014, Black'1 publikon videoklipin "Si Dje Si Sot". Më datë 15 Maj 2016, Black'1 publikon videoklipin "Prape", në bashkëpunim me Donika....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bcrazy

A Link

Sllimi

Bess (Familia Ideale)

Black-Eagle

Ponx

Grande

Last Daddy

Natra

Underground Mc

Tags: Black'1


Komente mbi këtë artist