A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Black-Eagle

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Black-Eagle është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 13 Qershor 2015, Black-Eagle publikon videoklipin "Migrimi". Më datë 6 Korrik 2015, Black-Eagle publikon videoklipin "Oh Yeah". Më datë 18 Shtator 2015, Black-Eagle publikon videoklipin "Perjet". Më datë 11 Mars 2016, Black-Eagle publikon videoklipin "Tjeter Nivel". Më datë 20 Maj 2016, Black-Eagle publikon videoklipin "Fantazera"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Labb.1

Llonkku

Art

Ralien

Albo 06

Fida

Dashoni

The Rose

Dora

Bess (Familia Ideale)


Tags: Black-Eagle, Black Eagle, Blackeagle

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019