Më mbaj mend (për 1 muaj)

Black Rose - Kohe E Kaluar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  7

do mendoja dicka per tz por ne mendje me vjen te pi nje birr dhe pse sja vlenun te themasgje koha kalon me mire i lire cka iku dhe shikoj shum pak kete rrug me diell km pran une te ndiej me larg sdua te mendoj zjet shkojne ne tjeter rrug rrug ne hapesire ndoshta ti mendon per tz do te jem me i mire spo mendon qe kohen po humbas se ti ke shkuar tani je shum larg dhe vayhdoj une drejt fatit tim per te vetmin qellim qe ti ke par fjala iku dhe shikoj shum pak nuk eshte rrug me diell km pran ja ja a une te ndiej me larg me larg zjet shkojne ne tjeter rrug rruge ne hapesire ndoshta ti mendon se per tz do te jem femi zjet shkojne ne tjeter rruge rruge ne hapesire ndoshta ti mendon se per tz do jem femi 2 here perseritet prap heu
Black Rose
Publikimi: 07/03/2012
Festivali: Top Fest 9


Black Rose - Kohe E Kaluar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kohe E Kaluar".
3. Video është e këngës "Kohe E Kaluar", por nuk këndohet nga Black Rose.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Black Rose:


Komente 24