Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Black Shadow

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Black Shadow është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Black Shadow u formua ne Vitin 2011 nga dy reperet nga Vushtrria, Smart Boy dhe Special One. Kenga e Tyre e pare eshte "Ska Sikur Na", Kenge e cila u pelqye mjaft. Pastaj vazhduan te lansoje kenge te tjera dhe mbas nje kohe te shkurter ne Grupin Black Shadow bashkohen edhe disa antare te tjerë te rinj si Ardita Haliti, Afrore Halili, R-Style, The True. Grupi Black Shadow mbajti disa koncerte si ne Vushtrri, Obiliq, Mitrovic etj.. Black Shado...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

B.F.P

Levels

KAOS

Antrax

Kthetrat

Hip-Hop Soldiers

Cannibalz

Tornados

Explode

Double G Army

Tags: Black Shadow, Special One, Smart Boy


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet