Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Black Street

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Black Street është një grup artistësh i njohur. Në Korrik 2012, Black Street marrin pjesë në Kosova Fest 2012 me këngën "Obiliqi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Erozioni

Orient Express

Night Rappers

Grupi Mjellma

Ligji Rruges

Kadenca Dhe Naseri

Gillespie

Supernova

Tempulli G

7me7

Tags: Black Street


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet