Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blackjack

Nuk ka akoma asnjë votë

Blackjack është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Slim

Shpendos

Betim

T Dori

Drago

Albo 06

Albotoxic

V-Ton

Mr X

Smart Boy

Tags: Blackjack


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet