A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Diamant Sinanaj (BlackLion)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  79
  • Emri i Vërtetë:
  • Diamant Sinanaj
  • Vendlindja:
  • Isniq 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Diamant Sinanaj (BlackLion) është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Diamant Sinanaj vjen nga Deqani jeton ne Fushë Kosovë. Shkon ne shkollen "Hivzi Sulejmani" ne Fushkosovë. Ai në daten 7 shkurt 2010 përjetoi një ngjarje shum të rënd për njeriun vdekjën e babait të tij i cili ishte luftetar në luften e Kosovës kunder armikut serb 1999. Perndryshe ai njihet me talent te madhë në fushen e muzikes RAP. Më datë 16 Shkurt 2012, Boldd publikon videoklipin "Edhe Pse Me Ty Nuk Jam", në bashkëpunim me BlackLion. Në ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »

Fjalë Me Gjak
Përballë Vdekjes Jem Njësoj
Kosovë
Ushtar Pa Fat
Z. Komandant

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Gold Mc

Triblla

SK

Tensioni G

Simba

Dardan Osmanollaj

Majesty

Cyclone

Lantistar

Niil-B


Tags: Blacklion, Black Lion, Diamant Sinanaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019