Më mbaj mend (për 1 muaj)


BlackLion - Vera

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vera".
3. Video është e këngës "Vera", por nuk këndohet nga BlackLion.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

BlackLion - Vera  (Feat. Nescho)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Nescho

05/06/2011

2011-06-05T18:34:32+00:00Nescho:

Senet qe i boj du me shpreh pak
dashni ti merri shoqet un me
blackin tash po vi
ski nevoj mu habit e di se ju pelqej
vera 2011 neve kejtve tash na thej
se veq na dim me bo ti kit
sen nuk e din jo
summer hit summer hot senet
na i bojm wow
kejt diaspora let e nin qao osht hit
sun e bon si na se
pershtatum me beat
i kom tonat di me bo qdo nat
ti po don ngat se une e boj hot
pot sho permas ma theve po bertas
ti don me dit jeten e kom si ntexas

Reff:2x
VERA 2011 EJ 2011
JU PERSHTATUM KOHES T`NXET
JU PERSHTATUM KOHES T`NXET

Blacklion:

Op chilling style une nxo shum femna
stop secilen her ma shum perfitoj zemra
droop t'dho sa dush ti sum vjen te themra
brake hip hop me p9sha spo permeni emra
du met pa n'mercedeska pare t'dho me thes
so me ransi a je vet a me shoqe une s't'ves
deri tash me frajera e tash kishe nuk po del
ti veq thuj pot pelqej e un t'qoj n'hotel
white nigger sexy digge ja fillojna tash reprizes
ky o veq fillimi e i erdh koha surprizes
pom pelqen stili yt e sidomos m'kalli miniqi
jom djal i urt sum meriton tylifar bitchi

*o my god*

Reff:4x
VERA 2011 EJ 2011
JU PERSHTATUM KOHES T`NXET
JU PERSHTATUM KOHES T`NXET


Ky tekst u dërgua nga  aLii006
Më Shumë Këngë Nga Diamant Sinanaj (BlackLion):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet