A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Blasta - Bood All


Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

21/03/2017

2017-03-21T11:41:50

Chorus:
blasta killin st crew the dillin
thojn picture em rollin (oooowww)
kejt under the pressure kur na shohin
veten hor e bojn (ooowwww)
qa tjert spo mujn me arrit un kejt anash pe lo
ondrrat e tua t'shumta un qdo dit po shkeli permi to
bina mall pina shitkur shtina trip po nihen shit (ooowwww)

Verse 1:
blasta me 10 jo me 9 milimitah
kejt unlimited asnjo me limita
me lodh kryt me ju
haver shum e shkurt dita
si etiopian i umt gjith jom per bita
slang talkin crew kur e nini
o gosh thuni blasta hini
bitch up im gonna set it
bima veq 1 second
pi repi ta heki kit
pi repi ta kick-i kit
dopsir t'deep shitit
lodhsir ik shetit
i aint never scared thirrem Bonecrusher
jom vet n'ajr
spo kom me kon me bo aircrusha
nashta krejt qa kom osht majki edhe ow wow
nven tmusteqev mrrin pajpi ow wow
per hejtera sosht mo e but bota jasht
nisoj si per repera qe pi lo si podbota jasht
i go hard like a mothafuckin wacka flocka shit
sikur me hart e bi blasta mothafuckin flockan shqip

Chorus:
blasta killin st crew the dillin
thojn picture em rollin (oooowww)
kejt under the pressure kur na shohin
veten hor e bojn (ooowwww)
qa tjert spo mujn me arrit un kejt anash pe lo
ondrrat e tua t'shumta un qdo dit po shkeli permi to
bina mall pina shitkur shtina trip po nihen shit (ooowwww)

[break]

Verse 2:
ment i kom nxerr e pi fshi me palloma
ma mir hiq pa rreth se 1 rreh me plot lloma
nite in the graveyardits the true blastah called
the illestthe rapperthe ripperthe greatest bald
betim pasoma qat butta buttafly
a jom un shum higha veq nkry tem osht bota bota fly
but pasoma qat butta buttafly
pom kqyr kejt bota nalt se e bota bota jem kejt high
kon kom mrapa?tont i kiskom shum rapaplot i kikejt i ki me likuid si n'prodigy
na gjeni me bonga me llulla me pajpa najfa e snajpa
slang talkin crew e thom kjart edhe niher
i bi shkelem kritikes
jena mat smutit najher
mos i jep ma shum helem publikes haver
njoftohu man fund me liderin e ondrrave tua lluzer
inside windows im locked
with everybody rocked
dem mothafuckaz i mocked
dem mothafuckaz i docked
shot out where my block is
show me where tha blunt is?
po kapna me bita
sikur gishtat e tu me sakiz
blastaa mothafucka gettin fucked with Carano Gina
welcome to my hood qe don edhe beton pina

Chorus:
blasta killin st crew the dillin
thojn picture em rollin (oooowww)
kejt under the pressure kur na shohin
veten hor e bojn (ooowwww)
qa tjert spo mujn me arrit un kejt anash pe lo
ondrrat e tua t'shumta un qdo dit po shkeli permi to
bina mall pina shitkur shtina trip po nihen shit (ooowwww)


Lyrics submited by Blend
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019