A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  112
  • Origin:
  • Ferizaj 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 25
  • Zodiac sign:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Blasta is a popular singer and songwriter of Hip-Hop music. Lorik Shaqiri i njohur si BLASTA ka marrë një shtytje të madhe në skenën e muzikës shqiptare, pasi ka finalizuar bashkëpunimin e tij me hip hop grupin legjendar shqiptar, Etnon. Më datë 6 Korrik 2013, Blasta publikon videoklipin "Callin", në bashkëpunim me Etnon. Kënga është projekti i parë serioz i Blastas, i cili pritet të publikojë edhe këngë tjera me talentët e tjerë që Genci po i promovon në muzikën shqiptare. Producenti dhe reperi, Genc ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

1 🔥🔥

MAX Production

(Current label)

Instagram

Account

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Majesty (Alban Ukaj)

Cyclone

Simba

Groff

Lantistar

Gold Mc

Dardan Osmanollaj

Bonsaton

Tensioni G

Tiki


Tags: Blasta, Lorik Shaqiri

Blasta in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019