A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Blasta - C4


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  8

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

06/07/2013

2013-07-06T15:07:17

Song from the album:

"Blasta La Vista"


[BLASTA]

Blasta back full effect
Top shotta back full effect
n'kete mini qytet fikalli vet
TOP SELECTAH
Hovin nposedim qe e ki ti
Liki ta qkyti qekiqi ta shtypi
Lirikat qe ki ti sa rima un krejt ti mertypi
Se vi ti mertypi pershtypjen qe e ki ti per veti
E ata per ty ti sje as i 102-ti
Pjese e lirikes tem s'arriti
Asnihere mu bo BOGYGYTI
He's such a motherfucking mockinbird
Meet the BlastaMasta,meet my words
Meet my word,dont be scared
Why u swerve grab it GIRL
Hiqmuni qa mu keni kap per rakut mer ?
I burn this shit like i'm lucifer
U cant even imagine what imma do to her
Nude her , shplut mer
I'm so mothafuckin super to the dooper
Edhe hooper I'm the trooper true scooper
The pedestal is mine BITCH
Get the fuck out of here LOSER

Ref.[x2]

TRIPLE CROWN, GHOST TOWN
I MEAN DAT BOOM BOOM
UPTOWN GOT MY BACK WHEN I BLAST
MY BENNELLI NOVA GOES LIKE BOOM BOOM BOOM

[BLASTA]

Fjalt i thom e di qe stpelqejn
Paret shkojn e vin te ti s'kapercejn
Now who the fuck to blame mothafucka u a shame
Hec e dil cullak tutna ma bojn krejt shminka lucin
Ska sen prej tyne anderr me bo sefte PUSSYN
Si Pajaziti shprazi okfirin ktij biti
Ma qon mallin si cipiripi
Qe Zahiri e priti e pluma ngiti
Po jo bre opet sjom qekaq idiot
Kom pak meshir per ty BUT NOT TODAY
That bitch coming up my way
Im scared what the fuck should i say
Plotsoj standardet tu ja nis prej dhomve e komve me qivit
Edhe depilohu se po ma qon mallin e kivit
Shpresen minimale e ki qe najhere un zhdrypi
Mrena sekondit shpresen AWP ta myti

Ref.[x4]

TRIPLE CROWN, GHOST TOWN
I MEAN DAT BOOM BOOM
UPTOWN GOT MY BACK WHEN I BLAST
MY BENNELLI NOVA GOES LIKE BOOM BOOM BOOM


Lyrics submited by Din Syla   ElitaSh
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019