Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Blaze është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 9 Mars 2016, Big Blaze publikon videoklipin "Hip Hop". Më datë 10 Korrik 2017, Big Blaze publikon videoklipin "Fuck The Police". Më datë 24 Shkurt 2018, Big Blaze publikon videoklipin "I Get Money". Më datë 2 Mars 2018, Big Blaze publikon videoklipin "Neser S'jom". Më datë 2 Qershor 2018, Big Blaze & Fresky publikojnë videoklipin "So Kurgjo". Më datë 20 Nëntor 2018, Blaze publikon videoklipin "Jeten Me Ty". Teksti u shkrua ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Sllimi

Underground Mc

A Link

J.B.

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Bcrazy

Black-Eagle

Gjaksori

Tags: Blaze, Big Blaze


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet