Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blaze (Realeyez)

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Emri i Vërtetë:
  • Ilir Kasumaj
BIOGRAFIA: Blaze (Realeyez) është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 1 Maj 2019, Blaze (Ilir Kasumaj) & Ari (Selajdin Loki) publikojnë videoklipin "Luft Per Dinero". Teksti i këngës është shkruar nga vet Blaze & Ari, për muzikën është kujdesur Joezee në bashkëpunim me Realeyez Vato, ndërsa klipi vjen me regji nga Alban Selimaj....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Diti-G

Bess (Familia Ideale)

Dora

I Panjohuri

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

GRD

Fabiani

Tags: Blaze, Realeyez, Ilir Kasumaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet