Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blazer - Tjeter (Feat. Bessi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Kjo shkon per t'gjith ato qe na dun dhe si dum ( ha ha )

Bessi:
Un gjej tjeter nje tjeter
tjeter nje tjeter
tjeter nje tjeter
qe esht shum me shum se ti

BlazeR:
I thom mthe t'thash ne muhabet e siper me historit e mia kam vendos ta shkruj nje liber
nje liber per t'cuditur t'lexohet vec nga te rritur me mu sdo ishin marr sikur ta kishin dikur
erdh momenti i papritur mendja nuk ja pati marr me to un sillna mir ama vetem n'dit t'par
me ty un tall ... e nezi barin ti do me bo krejt stilat po nuk e ul dot zonin
sa shum sdi sa shum nuk e di pse kaq shum mdun nuk e di pse me enderrojn ngjum
nuk e di pse pa mu s'mund e kam zemren e madhe brenda saj mund t'mbaj gjith boten gabimet
nuk fal pergjithmon ta mbylli porte kshuqe duhet t'bosh kujdes se n'drrasen e kalbur shkel
dhe kujton fjalt e mia po ateher nuk kan mo vler dergjesh sdin as vet se ca kerkon problemi
t'qit problem ska me koh ti je shum von

Bessi:
Un prap e vazhdoj jeten ashtu sic di
ti je me tjeter por prap je ne vetmi
Un gjej tjeter nje tjeter
tjeter nje tjeter
tjeter nje tjeter
qe esht shum me shum se ti

BlazeR:
Mthe t'thash ne muhabet e siper me historit e mia kam vendos ta shkruj nje liber
nje liber per t'cuditur t'lexohet vec nga te rritur e keni djeg muncin sikur ta kishit dikur
mjafton me ta dhon doren me mu ti ishe lidhur sa shum qe kishe pritur takoje ti ket idhull
nga nji dhe nji si zara nga e fundit tek e para skam n'men me lidh kuror kshuqe mos u fusni n'gara
se e kom jeten para plot plane per t'realizu gabimin ma t'vogel me mu ti ke deshtu
mendo para se t'zgjedhesh ti pytem mu ta japi dhe nji kshill se per t'vendos jo nuk du
je e nones dhe e babes nuk jam un pronari jot tani qe sje pran meje parandje qe po derdh lot ej
po lutesh n'zot pse t'shkoj mundi kot po do me i dhon fund jetes se pa mu nuk jeton dot

Bessi:
Un prap e vazhdoj jeten ashtu sic di
ti je me tjeter por prap je ne vetmi
Un gjej tjeter nje tjeter
tjeter nje tjeter


Ky tekst u dërgua nga Mario16


Nuk kemi video për këtë këngë.


Blazer
Featuring: Bessi
Publikimi: 06/10/2013


Blazer - Tjeter
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tjeter".
3. Video është e këngës "Tjeter", por nuk këndohet nga Blazer.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Blazer:


Komente 0