A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bledar Hoxhaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19
BIOGRAFIA: Bledar Hoxhaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 26 Prill 2013, Bledar Hoxha publikon videoklipin "O Pasha More Pasha". Më datë 30 Mars 2015, Bledar Hoxha publikon videoklipin "Moj E Bukura Marine". Më datë 21 Qershor 2017, Vojsava Alia & Bledar Hoxhaj publikojnë videoklipin "Fjalet E Nenes". Më datë 12 Nëntor 2018, Bledar Hoxhaj publikon videoklipin "Ky Flamur Me Ben Krenar". Muzika e këngës u punua nga Vani Rushiti, teksti u shkrua nga vetë Bledar Hoxhaj, ndërsa për orkestrim...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Refat Sulejmani

Gerti Muçollari

Murat Cama

Ylli Alushaj

Nimet Sulkaj

Sokol Fejza

Perlat Pashaj

Redi Penko

Gramoz Tomorri

Arjan Zika


Tags: Bledar Hoxhaj, Bledar Hoxha

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019