Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bledar Hoxha - Moj E Bukura Marine Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Vije posht te portokallet
Ne dor I mbaje sandalet
Kendoje per dashurine
O marin e bukur marine

Ref.

Do te mbush gush edhe gji
Kemb e koke me flori
Diamant edhe rubin
Marin e bukur marin.x2
2.
Ta mesova dhe shtepine
Bukuri mbi bukurine
Kush ma shuan mallin time
O vetem ti omoj marine
3.
Per ata dy syt si deti
Mos u gdhifsha un I shkreti
Mbeça ku mbaron planeti
O po s'te bera vajze mbreti.


Bledar Hoxha - Moj E Bukura Marine
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj E Bukura Marine".
3. Video është e këngës "Moj E Bukura Marine", por nuk këndohet nga Bledar Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bledar Hoxhaj:


Komente 0