A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bledar Kaca

Choose star rating

Rating:  3.3 / Votes cast:  18
BIOGRAFIA: Bledar Kaca is a popular singer. Më datë 4 Gusht 2009, Bledar Kaca publikon videoklipin "Falma". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master. Më datë 9 Shtator 2014, Elma Halili publikon videoklipin "I Thuj Nanes Tane", në bashkëpunim me Bledar Kaca. Më datë 22 Dhjetor 2016, Bledar Kaca & Leonard Islami publikojnë videoklipin "Kukesi E Dibra Krah Per Krah". Më datë 16 Maj 2019, Bledar Kaca publikon videoklipin "Oj Zogo", në bashkëpunim me Erkkanin....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Arjan Effecti

Breaker G

Chika

Mirsad Shabani

APG

Nusran Fera

Ardi (Ardian Hasaj)

Berati

Bekim Halili

Hazbi Thera


Tags: Bledar Kaca

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019