TEKSTESHQIP

Bledi I Xhamllikut
Dasma
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dasma" kënduar nga Bledi I Xhamllikut.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Duke patur parasysh impaktin pozitiv që përfitohet, ky projekt është bërë i disponueshëm para shikuesve i përpunuar me shije me anë të një klipi muzikor, i cili u publikua më 13 Tetor 2016.