Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: SWART është një video produksion i njohur. SWART realizon ideimin dhe prodhimin e videove sipas nevojave tuaja me staf profesionist dhe teknologji moderne. Aktualisht, ne ju ofrojmë mundësinë për të realizuar: - Spote publicitare (reklama video) - Videklipe artistike - Kronika përmbledhëse (për aktivitete, evente, prezantime, etj.) Etj. Shërbimi përfshin: Procesi kreativ (ideimi) fillon që në takimin e parë me ju ku ne fillojmë të analizojmë nevojat tuaja promocionale. Në bashkë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Faqja

Zyrtare

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

FRAME Pro

Triangle

ND Film Pro

Gold Productions

Sebastian Production

Foxesfilm

Emra2

Evropaturist

XL Films

Produksioni Kola


Tags: Swart, Swart Production. Musical, Swart, Swart Albania,

Krijo Një Kartolinë