A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bledi Polena

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
  • Vendlindja:
  • Korçë 
  • Mosha:
  • 32 Vjeç
BIOGRAFIA: Bledi Polena është një këngëtar i njohur. Ka studiuar ne Akademine e Arteve ne Tirane, dega flaut. Do te donte ta shihte veten ne skena te medha. Aktualisht ka nje grup me te cilin luan neper pub-e. Në vitin 2007, Bledi Polena merr pjesë në Star Academy Albania 2. Në Dhjetor 2010, Bledi Polena merr pjesë në Festivali i 49-të në RTSH me këngën "Te Jemi Te Dy". Në Maj 2012, Bledi Polena merr pjesë në Top Fest 9 me këngën "E Vetmja Shprese"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrës në

Star Academy Albania

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Maringlen Linadi

El Padrino Man

Alban Arifi

Leno

Vukman

Egert Pano

Jonald Haxhia

Aldo Simoni

Gentjan Dema

Denis Kraja


Tags: Bledi Polena

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019