Bledi Selita
Bledi Selita

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Emri i vërtetë:
  • Bledi Shahu
  • Jeton në
  • Tiranë
  • Mosha:
  • 31 VjeçBiografia

BIOGRAFIA: Bledi Selita është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 30 Qershor 2018, Bledi Selita publikon videoklipin "Xhelozija". Më datë 22 Shkurt 2020, Bledi S publikon videoklipin "Trendafili Dashurisë". Teksti i këngës u shkrua nga Bledi Selita. Më datë 28 Tetor 2020, Bledi Selita publikon videoklipin "Gipsy Girl". Teksti i këngës u shkrua nga Bledi Selita. Më datë 4 Korrik 2021, Denisa Laska publikon videoklipin "Te Lutem Doktor", në bashkëpunim me Bledi Shahun. Teksti i këngës u shkrua ng...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0