Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bledi Selita - Per Jeten E Vet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

naten gjumi nuk me ze
aromen tende dua ta ndjej
larg meje ti qendro
sa dua te t shikoj

mka mar malli zenra me digjet
mka mar malli zenra me digjet
per ty une jetoj
per ty une qendroj
te kam jet te kam jet
ti je dashuria e ver8

me mungo me mungo
sa dua te perqafoj

kurr ne jet mos harro
se ne zemer do t kem gjithmon
sa shum me mungoooo
meee mungooooo
te kam jetttt
te kam dashuriiii
gjithmon ne zemer do t mbaj


Ky tekst u dërgua nga Anjeza


Nuk kemi video për këtë këngë.
Bledi Selita - Per Jeten E Vet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Jeten E Vet".
3. Video është e këngës "Per Jeten E Vet", por nuk këndohet nga Bledi Selita.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bledi Selita:


Komente 0