Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bledi Telha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Bledi Telha është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 29 Prill 2017, Bledi Telha publikon videoklipin "Je Me E Bukura Ne Shqiperi", në bashkëpunim me Albina Xhons....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Tags: Bledi Telha

Komente 0