Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bledian Qoti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  7
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Bledian Qoti është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 5 Gusht 2015, Bledian Qoti publikon videoklipin "A Bon". Më datë 23 Janar 2016, Bledian Qoti publikon videoklipin "Pse Ike", në bashkëpunim me Meli. Më datë 2 Shkurt 2016, Bledian Qoti publikon videoklipin "Ama Zemren". Më datë 15 Maj 2017, Bledian Qoti publikon videoklipin "M'ke Poshtru". Më datë 17 Janar 2020, Bledian Qoti publikon videoklipin "Gënjeshtare". Teksti i këngës u shkrua nga Ejup Shabani....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Hekuran Krasniqi

Vali Kuqi

Albatrit Muqiqi

Petrit Geci

Andin Randobrava

Red Bloody

Mc Beka

Korab Shaqiri

Albi Xhepa

Neki Emra

Tags: Bledian Qoti


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet