Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Nuk ka akoma asnjë votë

 • Emri i Vërtetë:
 • Aleks Gjergji
 • Vendlindja:
 • Puke 
 • Mosha:
 • 24 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Bleks është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 10 Dhjetor 2018, Bleks publikon videoklipin "Jam Ka Du", në bashkëpunim me Diti'one. Orkestrimi i këngës u punua nga Mc Stobs. Videoklipi u prodhua nga kompania EGO Films....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

DiabloMC

Lugatti

Don Pine

Lani (Street Thugs)

Mc Kristi

Princi Rebel (Ani)

Gyçe

Lilnigga

Scandali

Don E-C


Tags: Bleks, Aleks Gjergji

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet