Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blenda

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Blenda është një këngëtare. Më datë 20 Tetor 2020, Blenda publikon videoklipin "Sheqer", në bashkëpunim me Omar. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Sokol Koçi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Albana Kastrati

Alba Loxha

Renata

Fatima

Nita

Mc.E Qarta

Bruna (Popullore)

Ola Bakalli

Kristela Trungu

Diola

Tags: Blenda


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet