Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Blenda Luzha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Blenda Luzha është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2002, Blenda Luzha merr pjesë në PoliFest Kids 2002 me këngën "Pipi Qorapgjata"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Erika Ahmeti

Xhesuida

Albina Sinani

Aulona Deshishku

Gresa Hoxha

Vesa Kiseri

Era Saraçi

Nea Hamza

Lyra Basha

Fortesa Berisha

Tags: Blenda Luzha


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet