Blenis Vorfaj

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Blenis Vorfaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Maj 2017, Blenis Vorfaj merr pjesë në Diamond Fest 2017 me këngën "Babi Im"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Erdin Hasani

Benjamin Crmjani

Drion Shaqiri

Blendi Kastrati

Troy Turku

Ardit Piraj

Edi Zymberi

Diar Mehmeti

Drin Kadriu

Olti Shaqiri


Tags: Blenis Vorfaj

Krijo Një Kartolinë