Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blennd

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Blennd është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 27 Shkurt 2020, Blennd publikon videoklipin "Malli I Gurbetqarit". Më datë 30 Qershor 2020, Blennd publikon videoklipin "Qa Po Ndodh"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Blennd

Komente 0