Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
 • Vendlindja:
 • Lipjan 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 15 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Bleona Emini është një shkrimtare e vogël. Une jam Bleona Emini dhe jetoj ne kumunen Lypjanit. Mesoj ne SHFMU Migjeni dhe jam nje nxense e dalluar. Me pelqen shume gjuha dhe letersia shqipe, keshtu qe kam deshir te shkruaj poezi dhe kjo u mundesua nga teksteshqip....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Sala Gashi

Alberita Rashani

Djellza Behramaj

Bleona Salihu

Kujtesa Hetemi

Arbnora Kelmendi

Genta Maliqi

Anisa Berisha

Liza Musliu

Anjesa Beqa

Tags: Bleona Emini


Komente mbi këtë artist